واحد تولید
نویسنده : مدیر سایت    
چهار شنبه 28 تیر 1396
    
بازدید: 2340
    
زبان : فارسی
    

 

واحد تولید شرکت خسرو پرویز با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و دستگاه های مدرن روز دنیا (برش لیزری CNC، خم CNC، تراش CNC، فرز CNC و...) توانایی ساخت پیچیده ترین قطعات را دارا می باشد. این واحد همواره درصدد تولید قطعات و ماشین هایی با بیشترین بهره وری و کمترین هزینه ممکن بوده است.

 
 
 

 

 

هم اکنون شرکت خسروپرویز سازنده انواع استرینر های مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی می­باشد. . استرینر ها به عنوان یکی از مهمترین قطعات تحت فشار در خطوط لوله به منظور محافظت از تجهیزاتی مانند پمپ، کمپرسور، توربین و... به منظور جداسازی ذرات و ناخالصی ها از سیال جاری به کار می روند. استرینرها به دو بخش بدنه و سبد تقسیم می­شود. قلب استرینرها سبد آنها می باشد که وظیفه جداسازی ذرات را از سیال جاری دارد. .شرکت خسروپرویز توانایی طراحی این سبدها را با رعایت اصول مهندسی دارد. همچنین این شرکت توانایی ساخت استرینرهای موقت و استرینرهای دائمی در انواع مختلفی مانند Y-Type ، T-Type ، Basket-Type ، Duplex-Type را تا سایز 40 اینچ، تحت کلاسهای فشاری مختلف و در جنسهای مختلف شامل انواع آلیاژهای کربن استیل، استنلس استیل، کوپرنیکل و ... را در حالت فورج و ریخته گری دارا می باشد.

 
 
 

 


 

 

شرکت خسروپرویز دارای کادر مهندسی مجرب و نیروهای متخصص در زمینه های مهندسی مکانیک و مهندسی مواد می باشد. از جمله نرم افزارهای مورد استفاده بخش طراحی مهندسی این شرکت می توان به نرم افزار های طراحی Autocad ، Catia، Solidworks ، Logitrace ، CorelDraw ، نرم افزارهای تحلیل سیالاتی و تنشی Ansys ، Fluent ، Gambit ، نرم افزارهای طراحی مبدل های حرارتی PVElite ، Bjack اشاره کرد. تمامی طراحی های این شرکت مطابق با استانداردهای روز دنیا از جمله ASME ، ASTM و استاندارد های اروپایی می­باشد. از جمله توانمندی های این شرکت در بخش کنترل کیفی شامل آنالیز متریال، کنترل ابعادی، بازرسی جوش با تست های VT ، RT، PT ، انجام عملیات حرارتی PWHT ، بازرسی رنگ با اندازه گیری چسبندگی و ضخامت فیلم رنگ و انجام هیدروتست برای دستگاه های تحت فشار می­باشد.

 
 
 

 

 

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس