استرینر Y-TYPE
نویسنده : مدیر سایت    
یکشنبه 26 شهریور 1396
    
بازدید: 1683
    
زبان : فارسی
    
 

استرینر نوع Y (Y-Type Strainer)برای حذف ذرات از خطوط لوله ها و حفاظت از پمپ ها، اندازه گیرها، شیرها، و دیگر تجهیزات مکانیکی مشابه استفاده می شوند. در واقع به خاطر شکل این نوع از استرینرهاست که آنها را استرینرهای نوع Y می نامند که عموما برای فیلتراسیون استفاده می شود.

این دسته از استرینرها برای آب، هوا، گاز، بنزین، بخار و دیگر سیالها استفاده می شوند. استرینرهای نوع Y می توانند در وضعیت افقی یا عمودی استفاده شوند.

این استرینرها در ابعاد مختلف از ½ اینچ تا 10-12 اینچ قابل تولید بوده اگرچه اندازه های کوچکتر آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات خروجی این نوع از استرینر ها می تواند از نوع فلنج، رزوه کاری شده یا آماده جوشکاری (پخ خورده) باشد که بر اساس نقشه کلی ایزومتریک طراحی و ساخته می شوند.

جنس بدنه این استرینر با توجه به مشخصه های مکانیکی و شیمیایی خطوط لوله تعریف میشود اما با این وجود Carbon Steel و Stainless Steel از جمله متداولترین موادی است که بدنه این نوع از استرینرها را تشکیل می دهد.

وجودDrain Plug  در پایین ترین سطح حوضچه استرینر برای تخلیه ذرات بزرگتر از Screen Opening که در پشت صفحه سوراخ دار و مش به دام افتاده اند، استفاده می شود.

 
 

Y-type strainers are typically used to remove unwanted particles and foreign matters from pipe-lines to protect Pumps, Measurement Devices, Valves and other Mechanical Equipment. Actually, due to the shape of them, these product named Y-type. These products generally use as filtration and are suitable for Water, Air. Gas. Oil. Steam and other fluids pipelines. The Y-type strainer can be utilized horizontally or vertically.

 

 


  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس